آموزش خرید از سایت

روش دانلود محصولات خریداری شده

روش دسترسی به دوره‌های آنلاین

سفارش کی به دستم می‌رسد؟

سفارشی ثبت کرده‌ام، ولی هنوز به دستم نرسیده است. چگونه پی‌گیری کنم؟

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت ما خرید کردید:

محصولات فیزیکی

سفارش‌ها بین 3 تا 7 روز کاری پس از ثبت سفارش به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌ها از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند. زمان رسیدن می‌تواند بین 2 تا 7 روز باشد.

اگر احساس می‌کنید سفارش تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که در ساعات کاری با شماره 09352244150 تماس گرفته و با بخش پی‌گیری سفارشات صحبت کنید یا به واتساپ شماره ذکر شده پیام دهید. در صورت تمایل کد پی‌گیری بسته پستی به شما داده خواهد شد.

نکته مهم: با درج کامنت یا ارسال دایرکت در شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش وجود ندارد.

محصولی دانلودی خریده‌ام و در دانلود آن مشکل دارم!

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت ما خرید کردید:

محصولات دانلودی

پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.

شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، از بالای صفحه بخش «حساب کاربری من» بر گزینه «دانلودها» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید. در صورت عدم رفع مشکل لطفاً با شماره 09352244151 در ساعات اداری تماس بگیرید و یا می‌توانید به همین شماره در واتساپ پیام بدهید.

آموزش گام‌به‌گام دانلود محصولات خریداری شده
با سبزواره تماس می‌گیرم، ولی کسی پاسخگو نیست.

ساعات کاری شرکت 9 تا 14 است. همچنین روزهای پنجشنبه تا ساعت 13 و جمعه تعطیل هستیم. در موارد خاصی شاید خطوط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد. در این مواقع می‌توانید پیام‌تان را به واتساپ 09352244150 بفرستید.

 

آیا برای خرید از سایت باید قبلش عضو سایت شوم؟

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

 

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!